Kasap Dolapları Tamir Bakım Servisi

ESKİŞEHİR SOĞUTMA SERVİSİ olarak; Her marka kasap soğutma dolapları, market reyonu, vitrin tipi sogutucular, teşhir dolapları, endüstriyel soğutucu buzdolabı, soğutma dolapları, endüstriyel buzdolabı imalatı, reyon buzdolabı, soğutucu, market dolabı, süpermarket soğutma dolapları, şarküteri dolabı, sütlük, et reyonu, piliç reyonu, şarküteri reyonu, peynir reyonu, pastane dolabı, pasta vitrini, kasap dolabı, et soğutucu, soğuk oda, soğuk hava depoları, balık, balık vitrin reyonu, restaurant vitrinleri, teşhir dolabı, peynir dolabı, vitrin buzdolabı gibi soğutma ürünleri ve soğutucu gruplarının Eskişehir’de tamir ve periyodik bakımlarının özel servisliğini yapmaktadır.

Soğutma servisimiz Eskişehir’deki tüm mahalleler için kasap dolapları tamir bakım kaçak tespiti ve gaz şarjı işlemi için hizmet veriyor. Mobil servis araçlarımız ile vereceğiniz adrese gelerek sorunlarınızı gideriyoruz. Soğutucu motoru yanan soğutma gruplarında motor değiştirme ve gaz basma ihtiyacınızda iletişim numaramızı arayabilirsiniz.Bilecik,Bozüyük,Söğüt,Kütahya

Kasap DolabıKasap Dolapları Soğutucu

Eskişehirde Can Soğutma olarak, soğutucu tamiri, bakım ve özel servislik alanında yetişmiş uzman ve deneyimli kadrosuyla servis araçlarımızla tüm eskişehir ve mahallelerinde siz müşterilerimize Montaj, tamir ve bakım servisi hizmetleri sunmaktayız. Soğutma servisimiz servis araçlarımız ile ilçelere de hizmet vermektedir.  Soğutma işlerinizde, her türlü kasap dolabı soğuk hava odası sütlük dolabı pasta dolabı tamir ve bakımı için Sivrihisar, Çifteler, Emirdağ, Mahmudiye ve diğer ilçelere de hizmet vermekteyiz. 

Kasap Dolabı

Et Dolapları

8 Comments

  1. Murat Daban 19 Temmuz 2013
  2. Ziya Çağlar 24 Temmuz 2013
  3. Anıl Yılmaz 27 Temmuz 2013
  4. Hikmet Budak 28 Temmuz 2013
    • Eskişehir Soğutma Servisi 14 Ağustos 2013

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir