Soğutma Servisi

Projeden Montaja Montajdan Servise tüm hizmetler için bizi arayabilirsiniz

Eskişehir ve ilçeleri genelinde soğutma tamiri ve bakımı sektöründe en önemli noktaya ulaşmayı hedefleyen firmamız, deneyimli çalışanlarımızla kaliteli hizmet anlayışı ile en kısa zamanda amacına ulaşmak için SOĞUTMA SEKTÖRÜNDE hizmetlerine devam etmektedir.

Firmamız Eskişehir geneli ve tüm ilçelerinde faaliyet göstermektedir. Soğutma hizmetlerimizden bazıları ise; market ve kasap soğutucu reyonları tamiri ve bakımı, sütlük dolapları tamiri ve bakımı, soğuk hava odaları tamir ve bakımı, su soğutma dolapları tamiri, dondurma dolapları tamiri ve bakımı, ticari buzdolabı tamir ve bakım işleri, esdürtriyel soğutma sistemleri tamir ve bakımı hizmetleri, chiller soğutma grupları tamiri, soğutma grupları tamiri ve bakımı, soğuk hava depoları tamiri, kasap dolapları, pastane dolapları, chiller üniteleri, sütlük ve klima tamir montaj bakım ve demontaj ve birçok iklimlendirme soğutma sistemleri tamir ve bakımını yapmaktayız.

Ustalarımıza iletişim numaralarımızdan ulaşabilir, arızalarınızın çözümü için bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

 

Sogutma Özel ServisEskişehir Soğutmacı

 

 

 

 

 

 

 

Senelerin getirdiği bilgi birikimi ile soğutma sistemleri adına almış olduğumuz gerekli eğitim ve seminerler ile soğutma servisi alanlarında en küçük soğutucu ünitelerinden en büyük sanayi tip suğutma gruplarının tamir ve bakımlarını yapmaktayız. Unutmayın ki periyodik bakım servisi size ve sisteminize katkı sağlar soğutma kalitesi bakımından randıman almanıza olanak tanır. Eskişehirde soğutmacı ihtiyacınızıda Can Soğutma Sistemleri hizmetinizde…

10 Comments

  1. Yelda Turan 20 Temmuz 2013
  2. Kemalettin 24 Temmuz 2013
  3. Yusuf Doğan 27 Temmuz 2013
  4. Selen Koca 28 Temmuz 2013
    • Eskişehir Soğutma Servisi 14 Ağustos 2013
  5. Kena Uysal 14 Kasım 2013

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir