Eskişehir Klima Tamir Montaj Servisi

ESKİŞEHİR CAN SOĞUTMA olarak; Her marka klima tamiri, periyodik bakımı, klima sökme takma, bakımı ve temizliği, split klima montajı ve demontajı, klima arızaları giderme, endüstriyel soğutucu buzdolabı, soğutma dolapları, soğuk hava odası, soğuk hava depoları, balık vitrin reyonu, teşhir dolabı, vitrin buzdolabı gibi soğutma ürünleri ve soğutucu gruplarının Eskişehir’de tamir ve periyodik bakım‘larının özel servisliğini yapmaktayız.

Ev ve iş yerleriniz de kullandığımız klimaların montaj demontajları, tamir bakım gaz şarjları gibi teknik konular için ustalarımızdan hizmet alabilirsiniz. İletişim numaramızı arayarak bilgi alınız.

Klima TamiriKlima Montaj

 

 

 

 

 

 

 

 

Eskişehirde Can Soğutma olarak, bakım ve özel servislik alanında yetişmiş uzman ve deneyimli kadrosu ile servis araçlarımızla tüm eskişehir ve mahallelerinde siz müşterilerimize montaj, demontaj, tamir ve bakım Servis hizmetleri sunmaktayız. Eskişehirde her marka klima tamiri, klima montajı, demontajı, klima bakımı ve temizliği, cartel, lg, arçelik, beko, altus, demirdöküm, baymak, buderus, vaillant v.b. gibi marka klimaların ÖZEL TAMİR BAKIM SERVİSLİĞİ ni yapmaktayız

 

KlimaKlima Demontaj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 Comments

  1. Yusuf Özkan 20 Temmuz 2013

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir