Süt Soğutma Tankı Tamir ve Bakımı

Eskişehir’de hizmet verdiğimiz soğutma sektöründe süt soğutma tanklarının tamir ve bakımı işlerini de özel servis olarak yapmaktayız. Aynı zamanda Eskişehir’in tüm ilçeleri ve yakın iller dahil Kütahya Afyon Bilecik ve ilçelerinede soğutma servisi olarak hizmet vermekteyiz. Süt soğutma tankları yanında tüm soğutma gruplarının tamir ve bakımları ile Soğuk hava odaları, Sürgülü sütlük dolapları Market dolapları Pasta dolapları Kasap Dolaplarının tamir ve bakımınıda yapmaktayız.

Eskişehire bağlı olan tüm ilçe ve köylerde sütçülük işi ile uğraşan ve süt inekçiliği yapan köylüler için soğutma tanklarının bakımları ve tankların soğutma arızalarının giderilmesi için hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır Eskişehir ve ilçeririnin tamamı için soğutmacı olarak ihtiyaçlarını karşılamak adına teknik personellerimiz aracılığı ile hizmet veriyoruz. Süt tanklarının gaz kaçakları, tank soğutucu temizlikleri soğutma dolapları ve grupları motorlarının değişimi gibi tank sogutmasında kullanılan cihazların bakımını üstlenmekteyiz.

Süt Soğutma Tankları Tamiri                                          Süt Tankı Tamir ve Bakımı

 

 

 

 

 

 

 

 

Tank tamir ve bakımı için eskişehir ilçeleri Alpu Beylikova Çifteler Günyüzü Han İnönü Mahmudiye Mihalgazi Mihalıççık Sarıcakaya Seyitgazi Sivrihisar ve bu ilçelere bağlı olan köyler ile bunların dışında kalan yakın iller Kütahya Afyon Bilecik ve bu illerin ilçelerine ve köylerine süt tank tamirleri, süt tankı bakımı, tanklara gaz basılması ve süt tankı soğutma arızalarının giderilmesi için bizimle iletişime geçip soğutma servisi talebinde bulunabilirsiniz.

Eskişehir Süt soğutma tankı tamir ve bakım işleriniz için iletişim numaramızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Soğutma Servisi başlıklı makalemizde Eskişehir Soğutma, Eskişehir Soğutma Sistemleri ve Soğutma Servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir